Admin, Boğaz Ağrısı Kaç Günde Geçer ? Yorumu


Boğaz Ağrısı Kaç Günde Geçer ? hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Boğaz Ağrısı Kaç Günde Geçer ? konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin, 28.01.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

BETÜL
23.07.2016
öncelikle geçmiş olsun sene 2013 de olmuşsun bende boğazlarım şiş suan 3 4 gündür bişe yiyemiyodum cok feci acı yordu doktorun verdiği hap ile kendime birazda olsa geldim yemeğimi yiyebiliyorum ama gece gıne yanıyor ınternetden arastırdım genelıık en fazla 7 10 gün diyor bazıları 4 5 güne geçer diyor doktorun verdiği ilaç bu parol penos kullanmanı tavsıye ederım


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Boğaz Ağrısı, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018